Nový parťák

Nový parťák 💼

Performance specialista/ka

Kapacity jsou naplněné a klienti spokojení, ale hezké poptávky stále přicházejí. Pokud máš chuť být součástí pohodového týmu, bez roztržité agenturní atmosféry, určitě se ozvi 😉

čtení
1 min
příležitost
1 %
praxe
1 %

Koho hledám? 💪

👉 Spolehlivého parťáka a zapáleného člověka pro online, ideálně již s praxí. Orientuješ se v systémech jako je Google Ads, Sklik a Business Manager na Facebooku?

👉 Určitě by ses neměl bát si sám připravit kreativy a orientovat se ve Photoshopu případně v Canvě či ve střihání videí (kreativa hraje čím dál důležitější roli).

👉 Máš cit pro Business a dokážeš pravidelně přicházet s nápady a mezírkami na trhu, kterými dokážeš klientovi vydělat peníze?

👉 Měl by ses umět orientovat v Google Analytics, dokázat koplexně vyhodnocovat data a mít analytické myšlení.

👉 Baví tě sledovat aktuální trendy a testovat je v praxi?

👉 Jsi týmový hráč, který je spolehlivý a zodpovědný.

👀 Velkým plusem bude, když se budeš orientovat například v Google Merchant Center, Google Tag Manageru nebo ve zbožových srovnávačích či v Business Manageru na Tik-Toku. Ale není to nutné, všechno potřebné doučíme 😊. 

Co tě čeká? 🙌

👉 Práce na zajímavých a poctivých projektech (u každého projektu procházím reklamní systémy a zvažuji jejich potenciál – tak, abych si byl jistý, že daný Business dokážeme posunout dopředu a naplnit ambice klienta). Všechny poptávky přichází přímo ze strany klienta!

👉 Obrovská porce know-how a zkušeností. Pravidelná podpora v podobě mentoringu a předávání zkušeností (Cally, Asana, Slack, pokec u kafé/piva, Loom nahrávky a další interní vzdělávání).

👉 Svobodná práce odkudkoliv a možnost přizpůsobit si pracovní dobu.

👉 Zajímavé finanční ohodnocení, dle chuti a šikovnosti. Na všem je možné se domluvit 💪

👉 Rychlý růst. Online marketing je perspektovní obor, ve kterém každý měsíc raketově porosteš 🚀. Během jednoho měsíce nasbíráš více zkušeností, než interní markeťák ve velké firmě za celý rok.

Pro koho je tato práce vhodná? 👌

Ideální by bylo, kdybys měl podnikatelského ducha. Pokud máš již nějaké své klienty, vůbec to nevadí. Alespoň budeme mít dostatek času vše vyladit 😊 Do budoucna bychom ale potřebovali opravdu výrazně pomoci – správa jednoho/dvou klientů nám moc nepomůže 😬 

Zaujala tě tato nabídka?

Pak se vůbec neboj mi napsat a určitě něco vymyslíme.

Vaše údaje zpracovávám dle pravidel pro zpracování osobních údajů. Formulář se odešle jen v případě, že vyplníte pole označená hvězdičkou.