Internet je skvělý prodejní nástroj! Využijte toho

Jdeme na to!

 

1) Jak Vás bude Váš potenciální zákazník hledat ve vyhledávačích? Aneb o SEO už jste asi slyšeli

Vlastníte pneuservis v Olomouci? Nebylo by super obsadit první příčky vyhledávání na fráze „pneuservis olomouc“, „přezutí pneu olomouc“ či „výměna pneumatik olomouc“? Ano, řešte klíčová slova a komplexní SEO.  Mnohdy to zabere skutečně jen pár hodin, protože konkurence své SEO neřeší, snadno se tak dostanete na první místa. A výsledky jsou? Ziskové!

 

2) Rychlost, přesné cílení a efektivita reklamy ve vyhledávání aneb neplatíte za zobrazení

Co takhle urychlit celý proces a být lusknutím prstu vidět na tyto fráze ve vyhledávání během 15 minut? Řešení je PPC reklama. Platíte za prokliky a nikoliv za zobrazení. A cílení je naprosto přesné.

 

3) Zaujměte a dělejte svůj internetový marketing jinak, než ostatní

Především u reklam a v tvorbě článků či příspěvků se opakují pořád stejné chyby. Nudný nadpis, fotka z fotobanky, rychlý příspěvek bez většího smyslu. Reklamy jsou zase odbyté, krátké a bez nápadu, rozšíření o podstránky či volání a zmínění výhod dané služby.

Každý příspěvek, článek nebo reklama musí dávat smysl a mít jasný cíl a účel. Jestli dělat rychlý a odbytý marketing, tak radši žádný. Je opravdu zajímavé jaký rozdíl udělá pouhá fotka. Pamatujte… čím lepší budete mít marketing, tím víc budou ochotni lidi za Váš produkt nebo službu zaplatit!

 

4) Vhodná Landing Page aneb nepište o historii své firmy, uveďte své výhody a produkt

PPC reklama a SEO přivedou ideální návštěvníky, nyní z nich udělejte zákazníky. Naše firma byla založena v roce 1998. Jsme tradiční firma. Začali jsme s výrobou doma, poté se přesunuli do… Špatně! Tohle patří na stránku „O nás“. Lidi dnes zkrátka nečtou.

Využijte našeho věrnostního programu, moderní technika, náš mechanik Josef má 15 let praxe, mrkněte na recenze zákazníků, píšeme blog. Náš pneuservis najdete na adrese Olomouc 123. Tohle prodává!

 

5) Kde jsou lidi nejaktivnější? No na Facebooku. Aneb o zákazníky nemám nouzi

Je podzim. A co může být lepšího, než zacílit Facebook reklamu na Olomouc, oslovit lidi se zájmem o auto služby, vyloučit zaměstnance auto servisů a dát na fotku reklamy „Přezutí pneu Olomouc – podzimní AKCE“.

 

6) Nemáme na Facebooku recenze, konkurence jich má 100 aneb kde lidi asi nakoupí

Stejně tak, jako lidi rádi na internetu nakupují, tak také srovnávají. Pokud Vy nemáte na Facebooku žádnou recenzi a konkurence 30, asi víte, jak to dopadne. Pokud spokojené zákazníky oslovíte s prosbou o recenzi, věřte, že Vám ji mile rádi dají.

 

7) Pište blog! Ukažte lidem, že Vás Vaše podnikání baví a že jste profesionál

Řešte na svém webu problémy Vašich zákazníků. Ukazujte svoji profesionalitu a odbornost ve svém oboru. Buďte sví a originální. Pomáhejte jim udělat si obrázek o tom, že Vy jste ten pravý koho si mají vybrat.

 

8) Najděte si weby a Fb skupiny, kde lidi řeší problémy spojené s odvětvím Vašeho podnikání 

Vstupujte do diskusí a pomáhejte řešit problémy Vašich potenciálních zákazníků. Pak jim prostě jen nenápadně podstrčte odkaz na Váš web a máte vyhráno.

 

9) Analyzujte svůj online marketing a naslouchejte svým zákazníkům aneb pořád je co zlepšovat

Vždy je co zlepšovat! Google Analytics na svém webu je nutností. Sledování chování návštěvníků Vašeho webu , snižování ceny reklam, zlepšování článků, přesnější cílení, dokonalé pochopení cílové skupiny a neustálá aktivita. To je řešení!

 

10) Sledujte konkurenci! Aneb neopisovat ale inspirovat se a poučit

Konkurence disponuje skvělými nápady. Není potřeba je opisovat, ale říct si aha? Hmm. To je fajn, ale já to zrealizuji ještě lépe.

Stejně tak dělá konkurence řadu chyb a těm je potřeba se vyvarovat, předejít jim a naopak na ně najít vhodné řešení.

 

11) Implementace remarketingu je skvělá a hlavně velice konverzní věc

Být k zákazníkům vstřícný a milý není dnes vůbec samozřejmostí. Takový přístup si lidi rádi zapamatují, když navíc nasadíte remarketing, zapamatují si Vás zaručeně.

 

 

Nevíte si s něčím rady? Tak mi jednoduše napište. Rád poradím nebo navážu spolupráci 🙂

Další články najdete na mém blogu.

Zde mé zde mé služby PPC specialisty a SEO specialisty.