SEO – optimalizace webů a e-shopů pro klienty a firmy ze Zlína

SEO servis pro lidi ze Zlína je pro mě ideální

I když pracuji na PPC reklamách a SEO (optimalizacích) pro klienty po celé ČR, přeci jenom spolupráce ve Zlíně je pro mě nejlepším řešením. Obor SEO je poměrně komplikovaný a záludný. Rád lidem své postupy vysvětluji a reportuji. A protože ve Zlíně bydlím, nedělá mi problém dát si s okolními podnikateli schůzku u kafíčka nebo piva.

 

Co Vám moje správa SEO přinese?

Především zvýšení návštěvnosti Vaší webové stránky či e-shopu. Přivedu Vám na stránku ideální návštěvníky, kteří budou mít zájem o Vaše produkty či službu. No a část z nich na webu přesvědčíme k nákupu. Tím zvýším Vaše objednávky a následně také zisky a všichni budeme spokojení.

 

Jak zvýším návštěvnost stránek a následný prodej?

Jako jste přišli Vy na moji stránku se zájmem o SEO, přivedu lidi na Vaši stránku se zájmem o Vaše podnikání. Optimalizaci vždy začínám analýzou klíčových slov. Pěkně proklepnu fráze, které lidi hledají, aby Vaše podnikání našli a těmi Vaše stránky prolinkuji.

SEO optimalizace webu Zlín

Výsledek vlastní SEO – optimalizace mého webu po 2 dnech.

 

Implementací klíčových slov optimalizace webu nebo e-shopu nekončí

-registrace nově vytvořených stránek do vyhledávačů

-implementace Search Console

-optimalizace URL adres, nadpisů, textu, meta titlů, meta descriptionů, alt atributů obrázků

-zprovoznění Google Analytics

-strukturování menu a celkově textu

-zvýrazňování zásadních slov možností tučného písma či kurzívy

-založení ideální site mapy

-interní i externí prolinkování, zpětné odkazy

-propojení webu se sociálními sítěmi

Čím více těchto ověřených prvků použijete a nasadíte, tím více Vás budou vyhledávače upřednostňovat a řadit na první místa. Stejně tak jako mě na fráze pro které tuto stránku optimalizuji. Což je v tomto případě „seo zlín„, „seo optimalizace zlín„, „seo specialista zlín“ nebo „optimalizace zlín„. Už rozumíte optimalizaci lépe?

 

Jak spolupráce na SEO s lidmi ze Zlína probíhá?

Jednoduše si vezmu svůj „noťas“ a dáme sraz v některé se zlínských kaváren. Popovídáme si o Vašem podnikání a plánech a pustím se do práce. Klient mi pochopitelně předá přístupové údaje do jeho administrace webu a po vzájemné domluvě začnu s optimalizací. SEO je sice otázka dlouhodobé záležitosti, ale mnohdy jsou výsledky vidět již po pár dnech.

Moje služby SEO specialisty a SEO konzultanta ve Zlíně

Rád Váš web či e-shop zoptimalizuji, provedu s Vámi SEO konzultaci a vše zařídím. Zároveň Vám předám mé dlouholeté zkušenosti a poradím komplexně s internetovým marketingem. Moje služby SEO – optimalizace.