.

Chytrý Facebook marketing pro chytré klienty

Pracuji jako externí specialista na Facebook reklamu a marketing

900px-Facebook_f_logo_(2019).svg

Facebook marketing specialista, Facebook expert, Facebook guru nebo Facebook profesionál, jak chcete. Facebooku se věnuji zkrátka každý den a právě díky výkonnostnímu Facebook marketingu pomáhám firmám a e-shopům růst, plnit obchodní cíle, hledat nové zákazníky a výjimečně a mimořádně vnímat také jejich Brand. 

Obloukem se vyhýbám spolupráci s infopodnikateli, lichváři či multi-level firmami. Naopak strašně rád podporuji skvělé nápady, seriózní firmy a menší i střední e-shopy. 

Jdeme na to, takže?

Čím jako specialista na Facebook posunu váš business?

Facebook marketing strategií

Dle zkušeností, dat a průzkumu vám navrhnu detailní a dlouhodobou strategii, kterou se na Facebooku řídit. Tato strategie se týká tvorby obsahu, propagace i propojení s ostatními kanály (web, Instagram, blog či YouTube) tak, aby vše do sebe krásně zapadlo

Taková strategie přináší objednávky, výrazné navýšení obratu a především samozřejmě čistý zisk.

Facebook reklamou

Právě na Facebook reklamu se specializuji, protože bez té to zkrátka nejde. Tvorba a realizace kreativ, poutavých textů, A/B testování a především relevantního a přesného cílení je samozřejmostí.

Těšit se můžete na pokročilé možnosti cílení, 5 let zkušeností s milionovými rozpočty a maximální péči.

Facebook obsahem

Nabízet na Facebooku pouze své produkty pořád dokola je holý nesmysl. Lidi na Facebook nejdou primárně kvůli produktům a reklamám. Jdou na Facebook řešit nějaký problém, bavit se, diskutovat nebo se dozvědět něco nového.

Pokud tvoříte zajímavý obsah, který pomáhá lidem řešit jejich problémy, vnímají vaši značku jako Lovebrand. Pokud jim však nutíte pořád dokola jen své produkty, znechutíte se jim. A právě s tím vám pomohu.

Rok jsem pracoval u Petra Handlíře

Pokud pracujete měsíčně se statisícovými rozpočty na Facebooku, naberete už pořádnou dávku zkušeností. Nezaleknu se tedy ani velkých rozpočtů a poradím si i s problémy, které běžná agentura nevyřeší. Můžete se tedy těšit na pořádnou porci know-how.

Co o mně říkají klienti

Od začátku byla s Martinem srozumitelná komunikace a jasně nastavené cíle. Martin je opravdový odborník, a jen díky němu rosteme v oblasti online.
recenze-online-marketak1
Marek Rottenborn
CEO & Owner (Reportáže z průmyslu)
Oceňuji dokonalou přesnost pana Pšenici při nastavování a vyhodnocování kampaní. Současně děkuji za všechny postřehy a moudra. Moc nám to pomáhá.
recenze-martin-pšenica1
Monika Hubíková
Business & Marketing Director (PSí Hubík)
Velmi doporučuji konzultaci. Dobré rady a velká trpělivost s méně chápajícími lidmi. A také super přehled v oblasti online marketingu.
zkušenosti-online-marketak3
Ondřej Brych
Investor (Diamantové karty a další)

Ukázka spokojených klientů

Ukázky know-how v praxi

Probereme to společně?