773 006 286
martinpsenica.web@gmail.com

Stahování hudby a videí z YouTube do MP3 a MP4 zdarma bez Convertoru

Víte že písničky a videa z YouTube můžete stahovat i bez použití programu (Converteru)?

YouTube byl založen v roce 2005 a hned v roce 2006 byl tento skvělý nápad na hromadění hudby, videí a filmů prodán za rekordní sumu 37 miliard Kč. Že neuhodnete kdo ho koupil? Ano, ano nebyl to nikdo jiný než Google, který v současnosti provozuje YouTube jako sdruženou společnost, toho si můžete všimnout i propojením jejich e-mailových adres.

V roce 2005 měl YouTube dvě miliardy přístupů denně a jeho uživatelé nahrají každou minutu 300 hodin nových videí. Klobouk dolů… Další velmi zajímavé informace o světovém kanálu Youtube.

Ale přejděme k věci. Každý z nás najde na YouTube hromadu videí a především oblíbené hudby, kterou by rád poslouchal častěji. Řešením je stáhnutí hudby do úložiště na počítači či telefonu.

Hudbu i videa z YouTube lze stahovat do PC a mobilu i bez pomocí konvertoru a navíc online a zdarma! Nemusíte do svého PC instalovat zvláštní program na stahování z YouTube a pro následný převod do MP3 či MP4 formátu. Ale o tom až později…

stahování z YouTube do MP3 a MP4

 

YouTube Convertory pro převod hudby a videí do MP3 a MP4 zdarma (online)

Pro stahování z YT lze využít spoustu Convertorů, my si ukážeme návod jak na to a alespoň pár z nich.

Apowersoft Video konvertor

A zde video návod pro použití Apowersoft Video konvertoru.

YouTube MP-3 Converter

Zde naleznete zase návod stahování hudby a videí z YouTube MP3 Converteru.

ClipConverter.cc konvertor

A do třetice příkladu z nespočetného množství všech YouTube konvertorů video návod ke konvertoru ClipConverter.cc.

 

Všeobecně vzato existuje obrovské množství konvertorů, které nabízí snadný a rychlý převod hudby a videí z YouTube do libovolného formátu a kvality zvuku. Jen si člověk musí dávat bacha, aby zároveň se svojí oblíbenou písničkou nestáhl do svého milovaného počítače i virus.

 

Jednoduchý trik pro stahování nejen hudby bez Convertoru

A to nejlepší ze stahování a převod hudby z YouTube úplně nakonec. Víte jak stahovat z YouTube bez programu zdarmaHudbu nemusíte stahovat jen konvertováním, nabízí se mnohem snadnější řešení. Stačí jen z url své oblíbené písničky odstranit „ube“ a vualá, jste přesměrováni na stránku yout.com a můžete začít okamžitě stahovat. Je vůbec stahování z YouTube legální?

A zde najdete snadný návod na převod hudby u YouTube, jak docílit rychlého YouTube stahování.