Audit, tvorba, správa a školení PPC reklamy a online marketingu Brno

Tvorba, vedení a správa reklamních PPC kampaní pro Brno

Nejdříve provedu průzkum Vaší konkurence v internetovém prostředí. Poté navrhnu ve kterých reklamních systémech inzerovat a jakým způsobem. Vaši propagaci přesně zacílím a podpořím kreativními inzeráty či bannery.

Nasadím do Vašich webových stránek konverzní kódy, vytvořím konverzní cíle v Google Analytics a nastavím potřebné metriky. Dle průběžných výsledků vše zoptimalizuji a maximalizuji efekt Vašich PPC reklam.

Díky měření můžeme proud investic regulovat přesně do těch kampaní, které fungují nejvíce. Díky pravidelným reportům zase budete mít dokonalý přehled o Vašich penězích.

Jsem ze Zlína, nabízím služby PPC reklamy především podnikatelům a firmám z Brna, Zlína, Olomouce a Ostravy. Lehce se pak sejdeme a pohovoříme o možnostech Vašeho internetového marketingu.Audit a školení internetového marketingu v Brně

Nemusím nutně Vaši reklamu spravovat pouze já, ale můžu Vaše myšlení posunout na jinou úroveň, poradit nebo předat potřebný kontakt. Rád Vám podám svůj názor na Váš online marketing, detekuji chyby a vymyslím potřebné kroky ke zvýšení prodeje a podvědomí Vašeho podnikání.

Rád provedu audit PPC kampaní, podám svůj náhled a díky zkušenostem nastíním lepší cestu a možnosti další propagace.

Zároveň nemám problém udělat školení na téma marketingu na internetu, PPC reklamy a základy SEO (optimalizace) či sociálních sítí.Nejsem marketingová ani reklamní agentura

Prezentuji se jako PPC specialista a PPC konzultant, protože se na internetovou reklamu specializuji, ale dokáži poradit i komplexně s celým online marketingem.

Moje služby jsou samozřejmě několikanásobně levnější, než marketingové služby agentur z Brna. Na druhou stranu zase nemůžu nabídnout komplexní reklamní zázemí. Proto spravuji reklamu spíše drobným podnikatelům a menším firmám.Udělejte si lepší představu o správě marketingu v mém podání

Na mém Facebooku „OnlineMarkeťák“ najdete spoustu zajímavostí z oblasti marketingu a především řadu zajímavých nástrojů, které rozhodně využijete.

Píši také blog, kde se věnuji spíše problematice podnikání na internetu v podobě firem a podnikatelů.

Točím i marketingové videa, kde se snažím názorně předvést, jak efektivně pracovat na internetovém marketingu.

S čímkoliv ohledně internetu mě rozhodně kontaktujte, nemusíte být přímo z Brna, dělám marketing v celé ČR 🙂