PPC specialista a konzultant efektivních PPC kampaní Praha

Správa PPC kampaní Praha

Pokud hledáte pro své PPC kampaně vhodného PPC specialistu, neváhejte se na mě obrátit. Jako správce PPC reklamy pracuji již 5 let a v mé reklamní režii jsou desítky firem nejen z Prahy.

ppc specialista konzultant praha

PPC specialista konzultant                              Praha

PPC specialista Praha, PPC kampaně a PPC reklama Praha? Co?

Proč vlastně vznikla tato stránka? Jako každého správně zapáleného PPC specialistu mě samozřejmě zajímá i technické SEO.

Lidé z Prahy většinou bývají movitější klienti, mají větší rozpočet na marketing a především ví co chtějí. Práce s většími rozpočty a odměnami mě samozřejmě obrovsky motivuje. A proto došlo ke vzniku této stránky.

Spousta lidí totiž hledá fráze jako „ppc specialista praha“, ppc konzultant praha“, „ppc reklama praha“, „ppc kampaně praha“, „ppc praha“ nebo „správa ppc praha“, které potřebuji pochytat. Přivedu tak na svůj klienty, které hledám a oni zase hledají mně.

Díky mojí profesionální správě PPC kampaní a přesahu do SEO dostanete na svůj web ideální návštěvníky i Vy. Ty následně proměníme díky PPC systémům a analytickým nástrojům na Vaše stálé zákazníky.

Co Vám správa PPC kampaní přinese?

  • Sklik (Seznam) kampaně
  • AdworDS (Google) kampaně
  • Facebook (Business Manager) kampaně
  • tvorbu bannerů

-vyhledávací síť

-obsahová síť

remarketing

-produktové kampaně

měření konverzí

-pravidelný report

Stejně tak můžeme Vaši PPC reklamu efektivně cílit pouze na lidi z Prahy. Samozřejmě v případě, že se Vaše služba a potenciální zákazníci nachází výhradně v Praze.

Pokud vlastníte e-shop, tak se pochopitelně zaměříme na celou ČR, nejen na Prahu.