Spravuji reklamní PPC kampaně podnikatelům a firmám z Ostravy

Spravuji PPC reklamu podnikatelům a firmám z Ostravy

Nepatřím mezi ostravské digitální agentury a reklamky, ale pracuji na volné noze. I když se starám o reklamní kampaně na internetu lidem po celé ČR (Praha, Brno, Liberec), s klienty z Olomouce, Ostravy, Brna a zvlášť Zlína se můžu pravidelně scházet a podávat jim osobně reporty a doporučení.

PPC konzultant a PPC specialista pro Ostravu

Jako specialista na PPC reklamu lidem z Ostravy nabízím kompletní službu – nastavení PPC reklamy, její audit, konzultaci, optimalizaci i dlouhodobou správu, včetně vytvoření reklamních bannerů.

Navíc jsem schopný výsledky PPC reklamy ostravským firmám a klientům pravidelně reportovat. Mají tak o svých marketingových aktivitách a hlavně penězích dokonalý přehled.

Výhody mojí správy PPC kampaní

-individuální a přátelský přístup

-udělám si na Vaše kampaně čas

-přesné cílení a ani koruna nazmar

-pravidelný report ostravským klientům (mailem, na Fb, Skype ale i osobně v Ostravě)

-dlouhodobá optimalizace (snižování nákladů, zvyšování výkonnosti)

-měření konverzí a návratnosti Vašich reklam

-zároveň se snažím své klienty učit a vzdělávat

Pochopte proč píši článek o tvorbě PPC reklam v Ostravě

Kromě PPC reklamy mě jako správného online markeťáka zajímá i SEO. Spousta lidí totiž ve vyhledávání hledají fráze jako „ppc ostrava„, „správa ppc ostrava„, „ppc reklama ostrava“ nebo „správa ppc kampaní ostrava„. Pro můj vlastní marketing je důležité nenechat si tyto lidi uniknout a oslovit je svojí webovou prezentací a nabídnout jim vlastní služby.

reklamní ppc kampaně ostrava

Analýza klíčových slov se zaměřením na PPC reklamu a Ostravu. Stejnou analýzu si můžete udělat i vy, mrkněte na můj článek analýzy klíčových slov.

Buďte v obraze a mějte svoji PPC reklamu dokonale vyladěnou

Pravidelně píši články o PPC novinkách a doporučeních ve svém blogu, mimo toho se snažím pomáhat lidem s internetovým marketingem také na svém Facebooku „online markeťák„, kde spíše dávám různé vychytávky a ukázky užitečných marketingových nástrojů.

Stejně tak jsem schopný udělat Vám v Ostravě na míru osobní školení online marketingu (PPC reklamy, SEO nebo komplexně internetového prostředí).

Rád Vám ukáži prostředí Skliku, AdWords (Google Ads) nebo Business Manageru a efektivní propagaci v těchto systémech.

ppc školení reklamy ostrava

Školení PPC reklamy ušité na míru v reklamním systému Seznamu.