Online marketing pro Zlín a okolí

Proč právě online marketing?

Internetový marketing je pro mě osobně nejlepší forma propagace vůbec. Ani billboardy, ani televize, ani rádio, ale internet. Proč? Naprosto přesné cílení a spousta měřících metrik výkonnosti. Člověk co sedí v autě těžko něco objedná, ale člověk který sedí u počítače a má vedle sebe mobil i kreditní kartu si objedná během pár vteřin.

Specializuji se na internetový marketing ve Zlíně

Protože ve Zlíně bydlím, spravuji marketing především zlínským firmám a klientům. Je to pro mě nejpohodlnější a především těmto lidem můžu výsledky jejich reklam pravidelně reportovat. Mají tak dokonalý přehled nad svými reklamními kampaněmi a hlavně penězi investovanými do reklamy.

online marketing a služby marketingu Zlín

Nejsem reklamní nebo marketingová agentura

Pracuji na volné noze. Snažím se tvořit si s klienty vlastní přátelský vztah a zároveň jim své zkušenosti předávat. Stejně tak reklamní kampaně poctivě strukturuji a cílím a věnuji jim pochopitelně potřebné množství času. Díky tomu, že nepracuji v reklamce ale na volné noze, jsou moje reklamní služby dostupné komukoliv.

Jaké marketingové služby nabízím?

Především přivedu na Vaše stránky, e-shop či Facebook vhodné návštěvníky. Buď pomocí PPC reklamy či SEO (optimalizace), ideálně obojího. Ti pak jednoduše nakoupí Vaši službu či produkt a všichni budeme spokojení.

internetový marketing a markeťák Zlín

Jak marketingová spolupráce se zlínskými klienty probíhá?

Jednoduše si dáme schůzku někde ve Zlíně, já vezmu svůj „noťas“ a vše si prakticky ukážeme. Probereme možnosti Vašeho online marketingu a na všem potřebném se domluvíme. O vše ostatní už se postarám já. Minimálně Vám předám spoustu cenných rad a zkušeností. Zde moje služby PPC reklamy a SEO optimalizace.